Våra anställda –  vårt kärnvärde. Alla hos oss är högutbildade experter inom industrin med värdefull erfarenhet inom timmerhusmarknaden. Vår arbetsförhet, expertis och motivation ger ett fantastiskt bidrag till vårt gemensamma mål – en hög standard på kundservice.

Reinis Onuzans
Verkställande direktör
Tel: +371 65071105
E-mail: reinis@latlaft.lv

Oskars Atvase
Projektledare
Tel: +371 65071109
E-mail: oskars@latlaft.lv

Juta Serina
Arkitekt
Tel: +371 65071105
E-mail: juta@latlaft.lv

Sandra Smilgzieda
Bokförare
Tel: +371 65071105
E-mail: sandra@latlaft.lv

Nils Onuzans
Marknadsföringspecialist
Tel: +371 65071105
E-mail: nils@latlaft.lv

Sanita Vigule
Bokförare
Tel: +371 65071104
E-mail: sanita@latlaft.lv

Juris Jukams
Inköpsspecialist
Tel: +371 65071107
E-mail: juris@latlaft.lv

Laura Zunda-Poca
Arkitekt
Tel: +371 65071105
E-mail:laura@latlaft.lv

Oskars Gailis
Teknisk chef
Tel: +371 65071105
E-mail: oskars.gailis@latlaft.lv

Zane Zila
Kontorschef
Tel:+371 65071105
E-mail:latlaft@latlaft.lv

Maris Ertmanis
Inköpsspecialist
Tel: +371 65071105
Emailmaris.ertmanis@latlaft.lv

Lelde Lipsane
Arkitekt
Tel: +371 65071105
E-mail:lelde@latlaft.lv

Linda Sevele Vidrika
Projektledare
Tel: +371 65071105
E-mail: linda@latlaft.com

Ieva Dambite
Projektledare
Tel: +371 65071105
E-mail: Ieva@latlaft.lv

Inese Strode
Kontorist
Tel: +371 65071105
E-mail: inese@latlaft.lv